Pirátské odpoledne rozzářilo dětské oči

Libochovice – Pirátské odpoledne aneb maškarní karneval na divadelní Malé scéně. Spousta soutěží, odměn a vyhodnocení nejhezčích masek, to vše čekalo na návštěvníky této akce, pořádané Městským úřadem Libochovice. 

imageCelá akce začala přivítáním spolku Pirátů z Karibiku. Pro děti byly přichystány soutěže za sladké odměny. Moderováním celé akce se ujali Piráti, kteří celé odpoledne moderovali zábavnou formou. Pirátské odpoledne neboli Maškarní karneval se uskutečnil v Libochovicích, dne 21.února 2016 od 15:00 hodin. Děti například házely nafukovacími balonky, tancovaly na krásné dětské písně, přetahovaly se lanem a spoustu dalších. Úsměv, smích a dobrá nálada na akci nechyběla. Z akce byli nadšeni i dospělí, a proto se některých soutěží a tanců také zúčastnili. Nechyběly ani Pirátské písně, které na Karnevalu také zazněly. ,,Já si myslím, že se to docela vydařilo, lidí přišlo dost hlavně dětiček a doufejme, že se jim to bude líbit,“ řekla s úsměvem pořadatelka akce Šárka Vesecká.

Když se blížil konec akce, byl pro děti přichystaný ještě jeden úkol, najít poklad. Hledání pokladu probíhalo formou hry, kdy se musely všechny děti nashromáždit na stejné místo a pomocí úkolů, které zadával jeden z pirátů, se posouvat dopředu až k samotnému pokladu. Když však děti poklad našly, byly opravdu nadšení radostí. Ve velké truhle, ketrou děti našly bylo spoustu diamantů. Každý si jeden diamant odnesl domů na památku. Na konci akce se konalo to, na co všichni návštěvníci nejvíce čekají a to vyhodnocení té nejlepší masky na celém Karnevalu. Piráti vybrali celkem 10 nejhezčích masek, které byly odměněny, ale jenom jedna, byla ta nejlepší. Nejhezší masku, tedy první místo získal chlapeček s kostýmem mimoně. ,,Bylo tady spousta dětí, byly naprosto úžasně naladěný, byly to takový zlatíčka, takže já za sebe a za své kolegy jsme naprosto spokojený,“ řekl jeden z Pirátů. Všichni si Pirátské odpoledne moc užili a pokud jste tuto akce propásli, nezoufejte dne 22.března Vás město Libochovice zve na divadelní představení Lháři.

_______________________________________________
Poznámka:  Články nejsou po odevzdání studentům opravované

 

  • Vytisknout
  • Přidat do oblíbených

Další články