Děti si užily svůj den na litoměřickém koupališti  • Vytisknout
  • Přidat do oblíbených

Litoměřice – Tradiční dětský den opět proběhl na písečném ostrově, kde se nachází litoměřické koupaliště. Akci mohli navštívit rodiče s dětmi od 10:00 do 14:00 hodin a to zdarma. O zajímavý program a soutěže, které byly připravené pro malé soutěžící, se již dalším rokem postarali TJ Slavoj Litoměřice společně s městským sportovním zařízením v Litoměřicích. 

Již několikátým rokem koupaliště v Litoměřicích otevřelo zdarma svou bránu od dopoledních hodin na oslavu Dne dětí a poskytlo své prostory pro den plný soutěží. ,,Koupaliště bylo vybrané historicky. Je to velká plocha, která úplně vyzývá k prezentaci všech sportovních oddílů a práci s dětmi, které z tohoto areálu nemají kam utéci, a je to zde dostatečně bezpečné,“ vysvětlil Eduard Šíf, hlavní organizátor akce. Program byl připraven tak, aby vyhovoval všem návštěvníkům v každé věkové kategorii. Pro děti zde byla spousta zajímavých atrakcí a aktivit jako například malování na obličej, volná jízda na tobogánu, skákání na nafukovací trampolíně, tanec, a mezi nejoblíbenější patřilo kropení hasičskou pěnou. Starší účastníci mohli využít volně otevřených bazénů, zahrát si mini golf a šachy, užít si jízdu na plachetnici nebo střelbu z děla.

IMG_3406

 

Nechyběly ani odměny za splnění

disciplíny. Všechna stanoviště měla pro každého připravenou sladkou dobrotu, nejčastěji bonbón. Každý návštěvník si za doprovodu prosluněného dne domu odnesl spoustu nových

zážitků. Pokud máte zájem i vy prožít skvělý den společně se

svou rodinou nebo kamarády, můžete se následující rok dostavit také.

 

_____________________________________________

Poznámka:  Články nejsou po odevzdání studentům opravované

Další články