EKONOMáci na golfu  • Vytisknout
  • Přidat do oblíbených

Terezín – Žáci školy EKONOM opět neseděli ve školních lavicích, ale stejně jako loni se i letos vydali na golfové hřiště v Terezíně, kde si mohli vyzkoušet sport podnikatelů.

EKONOMáci  se společně vypravili užít si slunečné dopoledne na golfovém hřišti v Terezínské kotlině. Po celou dobu žáky při hraní golfu doprovázeli profesionální hráči, a tak si pod zkušeným dozorem vyzkoušeli patování, odpaly a nakonec i samotnou hru. „Mně si líbilo, že se každý snažil. Já bych řekl, že to bylo povedené dopoledne“, prohlásil reprezentant České republiky a mistr Evropy v hraní golfu Filip Ráža.

I tento rok se soutěžilo o nejlepšího golfistu a golfistku. Soutěž vyhrála Markéta Bartová, studentka 3. ročníku mezinárodního obchodu, a první

místo mezi muži obhájil Martin Herman, student 3. ročníku mediální komunikace, který zvítězil již potřetí. Vítězové získali pohár a golfové tričko. „Golfové dopoledne je jako v předešlých letech opět výborné, úžasné a plné srandy“, řekla s nadšením vítězka golfu Markéta Bartová. „Velmi se mi tu líbí, vyšlo nám krásné počasí a vypadá to, že děti si to užívají a všechno běží, tak jak má“, pronesla Bc. Miluše Kahounová, učitelka českého jazyka. Všichni si celé golfové dopoledne moc užili a již teď se těší na další školní aktivity, které jsou pro ně připravené. Za necelý měsíc si budou vyprávět s novinářem Martinem Kézrem o sportovní publicistice a v nejbližších dnech se vypraví do Ústí nad Labem, kde budou trénovat ochranu člověka za mimořádných událostí.

Další články