Vedení školy EKONOM se sešlo s budoucími žáky školy a jejich rodiči  • Vytisknout
  • Přidat do oblíbených

Litoměřice – Na škole EKONOM proběhlo setkání budoucích žáků 1. ročníků v doprovodu jejich rodičů. Všechny přítomné přivítal na půdě školy ředitel Mgr. Miroslav Pokorný a zástupkyně ředitele paní Magda Zabilanská.

 

Do čtyřletého denního maturitního studia se přihlásilo celkem 51 uchazečů. V novém školním roce 2017/18 se bude otevírat obor Ekonomika a podnikání zaměřený na webový design, bezpečnost v IT a mediální komunikaci a Obchodní akademie, která je zaměřena na mezinárodní obchod a cestovní ruch.

 

„Letos se jedná o celoplošné státní přijímací zkoušky z českého jazyka a matematiky, a tudíž je potřeba respektovat všechny pokyny, které stanovuje Ministerstvo školství,“ upozornil budoucí žáky ředitel školy Ekonom Mgr. Miroslav Pokorný. Rodiče a uchazeči se při setkání dozvěděli nejen bližší informace o oborech střední školy, ale i o průběhu jednotlivých přijímacích zkoušek.

 

„O škole Ekonom jsem se dozvěděla na burze škol v České Lípě,“ usmívala se na schůzce budoucí studentka školy Ekonom. „Nejvíce mě zaujal obor cestovní ruch, protože mě zajímá všechno ohledně cestování,“ dodal další budoucí student. Škola Ekonom přeje budoucím žákům hodně štěstí a těší se na setkání v novém školním roce.

 

 

Další články